Home

BINGO

bingo

 

Zábavnou hru BINGO hrajeme každou neděli od 20 hodin. 
Začíná se prodejem lístku do hry v hodnotě 20 korun. Každý hráč si může koupit neomezené množství lístků. Musí však stíhat kontrolovat všechny zakoupené, aniž by zpomalil hru. Ssebou není potřeba nosit propisku. Stačí dobrá nálada a dobře se bavit.

Celkový počet lístků na 1 hru je 200 ks. Po rozebrání všech, již nové nelze vydat.

V 1. kole se hraje o láhev dle vlastního výběru (víno bílé, víno červené, bohemia sekt brut či demi)

ve 2. kole se hraje o voucher na bar v hodnotě 500,-

 

Pravidla hry:

Hráč zaškrtává políčka s čísly, které moderátor vylosuje z osudí tzn. „Růžovky“ (ruční pračka Karlíkovo babičky).

 

V prvním kole vyhrává ten, kdo jako první bude mít vyškrtáno 5 čísel horizontálně, vertikálně či diagonálně. Ve hře se může stát, že stejným číslem vyhraje více výherců.  Výhercem první kolo končí. 

Existuje také možnost, že z vlastního rozhodnutí moderátora může první kolo pokračovat. V tomto případě jsou výhry vydávány přímo moderátorem, nikoliv Piano barem. Pokračování 1.kola není nárokovatelné, ani předem dané.

 

Ve druhém kole vyhrává ten, kdo jako první bude mít vyškrtána všechna čísla na svém lístku. Ve hře se může stát, že stejným číslem vyhraje více výherců.  Výhercem druhé kolo končí a zároveň je ukončena celá hra. 

Cena útěchy: Po skončení celé hry, lze vyhrát i panák Chupita (změna vyhrazena). Moderátor losuje zbylá čísla do té doby, dokud nerozdá 10 ks Chupit. Pokud se při losování stane, že při posledním číslu vyhraje cenu útěchy více lidí, shot dostanou také.

Hra je nezisková a nesmí se na ni stát závislost. Jedná se o přátelskou hru plné zábavy, setkání s přátelí a poznávání nových.

Držíme palce.

PIANO BAR