Home

STAGE IS YOURS – karaoke show

Untitled-1

Od ledna 2020 má Piano bar svoji vlastní pěveckou soutěž, ve které jde hlavně o zábavu s přáteli a k tomu si zazpívat nebo jen poslechnout ostatní odvážlivce. Klasických karaoke večerů je po Praze opravdu mnoho, proto jsme se rozhodli povznést ho na vyšší level. Pódium, kde pravidelně vystupují nejen travesti umělci, může být jen tvé. Zapomeň na sáhodlouhé seznamy písniček.  Můžeš zazpívat opravdu co chceš. Buď si najdeš karaoke písničku na youtube nebo si můžeš přinést svůj podklad.

Záleží opravdu na tobě, jakou show předvedeš. Můžeš si připravit choreografii, můžeš mít tanečníky, cokoliv co osloví diváky v baru. Ti po všech výkonech budou hlasovat o tom, kdo postoupí až do velkého finále.

Moderátorem show STAGE IS YOURS je Martin Cibulka.

STAGE IS YOURS - FINÁLE

Po pěti semifinálových večerech, ze kterých vzešlo celkem šest finalistů, jsme se po covidové pauze dočkali závěrečného kola. Finále za účasti odborné poroty složené z profesionálních zpěváků proběhlo v sobotu 19.2.2022 a s velkým náskokem se stal vítězem David Semerád.

Zde můžete shlédnout záznam z celého večera:

Pokud se chceš zúčastnit soutěžní části večera, níže vyplň jednoduchý formulář a přijď na nejbližší večer. Pokud si chceš jen tak zazpívat, doraz kdykoliv v průběhu večera.