Home

O Nás

Piano Bar se může pochlubit více jak 20 letou historií a patří tak mezi nejstarší bary svého druhu v Česku. Prostor býval dříve žižkovskou pekárnou, následně tančírnou a před více jak 20 lety se prostor proměnil v noční bar, kde se scházeli LGBT lidé všech věkových skupin z celé Prahy.

V létě 2016 prošel bar výraznou rekonstrukcí, avšak původní podoba a myšlenka zůstala zachována. Pravidelně pro vás připravujeme různé akce vzdělávacího, ale také zábavního charakteru. Spolupracujeme s různými organizacemi minoritní komunity a studentskými spolky vysokých škol. Škála našich aktivit je pestrá, každý si najde to, co je mu příjemné a inspirativní.

Díky své výhodné poloze mezi Náměstím Jiřího z Poděbrad a Žižkovskou televizní věží je pro vás jednoduše dostupný ze všech částí Prahy. Zároveň je vždy ve středu dění, jen pár kroků od dalších oblíbených podniků na Vinohradské ulici.

Fotogalerie


 

Níže můžete vidět předchozí podobu Piana baru před našim zásahem v létě 2016. Podnik byl typickým příkladem "domácí" a "tradiční" hospůdky, kde byl znát zub času, který trval 20 let. Podnik bych charakteristický velkým množství starší výzdoby, obrazů které tvořily pánské akty.