Home

O nás

Piano Bar se může pochlubit více jak 25 letou historií a patří tak mezi nejstarší bary svého druhu v Česku. Prostor býval dříve žižkovskou pekárnou, následně tančírnou a před více jak 25 lety se prostor proměnil v noční bar, kde se scházeli LGBT lidé všech věkových skupin z celé Prahy.

V létě 2016 prošel bar výraznou rekonstrukcí, avšak původní podoba a myšlenka zůstala zachována. Vytvořit místo, kde se budete cítit dobře a kam se budete rádi vracet. A my věříme, že se nám to společně s Vámi podařilo.

Pravidelně pro vás připravujeme nejrůznější akce všeho druhu, za všechny můžeme zmínit například Travesti show, Piano quiz, karaoke show Stage is yours, talk-show Kecy k věci nebo pravidelné nedělní Bingo, které se již stalo legendou.

Díky své výhodné poloze mezi Náměstím Jiřího z Poděbrad a Žižkovskou televizní věží je pro vás Piano Bar jednoduše dostupný ze všech částí Prahy. Zároveň je vždy ve středu dění, jen pár kroků od dalších oblíbených podniků na Vinohradské ulici.

IMG_20220524_174058
interier2_20222

Níže můžete vidět původní podobu Piana baru před naším zásahem v létě 2016. Podnik byl typickým příkladem "domácí" a "tradiční" hospůdky, kde byl znát zub času, který trval 20 let. Podnik bych charakteristický velkým množství starší výzdoby a obrazů, které tvořily pánské akty.