Home

Spolupráce

Dovolujeme si vám nabídnout prostory Piano baru k pořádání travesti/drag queen show. 

Jedná se pouze o každý termín v sobotu. Jiné dny nejsou možné. Po dohodě lze přidat termín show i na pátek, pokud sobotní show bude vyprodaná. Volný termín je potřeba nejdříve ověřit a nechat si ho potvrdit vedením baru. Zodpovědná osoba za organizaci a průběh večera je Karel Wuchterle.

 

VARIANTY SPOLUPRÁCE:

1/ Show pořádáte ve vlastní režii (prodáváte vstupné, organizace večera). Piano bar zajistí osvětlovací a zvukovou aparaturu. Výše vstupného musí být ve variantách 100,- (2 umělci) a 200,- (3 umělci). Celý výtěžek ze vstupného zůstává pořadatelům.  Prezentace akce na webových, fb stránkách baru, v prostorech baru plakáty ve velikosti A3 a A2, projekční plátno. Kapacita je až 60 míst.

Čistý výdělek lze dosáhnout až na 12 000 Kč.

 

2/ Show v režii Piano baru (vstupné prodává přímo Piano bar). Zajištění osvětlovací a zvukové aparatury. Výše vstupného ve variantách 100,- (2 umělci) a 200,- (3 umělci). Celý výtěžek ze vstupného zůstává Piano baru. Je vyplácen pevný honorář 2500,-/osoba ihned po ukončení show. Prezentace akce na webových, fb stránkách baru, v prostorech baru plakáty ve velikosti A3 a A2, projekční plátno. Kapacita je až 60 míst. K uskutečnění show je potřeba mít 35 ks prodaných vstupenek nejpozději 2 dny před začátkem akce.

Čistý výdělek lze dosáhnout až na 7 500 Kč.

 

3/ Show pořádáte ve vlastní režii bez vstupného. Piano bar zajistí osvětlovací a zvukovou aparaturu. Nelze vybírat vstupné. Prezentace akce na webových, fb stránkách baru, v prostorech baru plakáty ve velikosti A3 a A2, projekční plátno. Kapacita je až 60 míst. Tato varianta je vhodná spíše pro konání akcí pro spolky, kteří si program hradí ze svého rozpočtu.

Čistý výdělek lze dosáhnout na 0 Kč. 

 

Ke spolupráci je nutná profesionální příprava a praxe na travesti scéně. Nutno doložit video či fotografie z předchozích akcí.